Imieniny obchodzą: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

maciek1

2
 

Partnerzy

sanok2_kopia

sanok2_kopia

zarszyn

besko

lesko

lesko2

ustrzyki

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

 

Reklama

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem podkarpacieonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602

Policjantka z Jasła laureatem ogólnopolskiego konkursu

JASŁO / Młodszy aspirant Joanna Garbacik z jasielskiej komendy Policji została laureatem tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Funkcjonariuszka znalazła się wśród pięciu finalistów, którzy zostali wyróżnieni za swoją postawę i zaangażowanie w walkę z przemocą w rodzinie. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 26 lipca br. w Warszawie podczas obchodów Święta Policji.

854738129


Organizatorem konkursu pn. "Policjant, który mi pomógł” jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs objęty jest przez Komendanta Głównego Policji patronatem honorowym oraz wpisany został w ramy rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej". Organizowany jest cyklicznie od 2008 r. i ma na celu m. in. promowanie postaw oraz umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie, jak też podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.


Kapituła tegorocznej VII edycji konkursu składająca się z pracowników "Niebieskiej Linii", przedstawiciela Biura Prewencji Komendy Głównej Policji oraz zwycięzców ostatnich trzech edycji konkursu wyłoniła pięciu laureatów. W gronie wyróżnionych znalazła się  mł. asp. Joanna Garbacik z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Finaliści wybrani zostali spośród 169 zgłoszeń jakie wpłynęły od osób prywatnych oraz przedstawicieli instytucji (z wyłączeniem Policji) z całej Polski. Podstawowym kryterium oceny była merytoryczna weryfikacja działań policjantów w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie wynikająca z analizy uzasadnień do nadesłanych zgłoszeń.


Młodszy aspirant Joanna Garbacik została przyjęta w szeregi Policji w grudniu 2008 r. W Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle służbę pełni od czterech lat, wcześniej pracowała w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie. W 2010 r. weszła w skład Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji KPP w Jaśle obejmując stanowisko koordynatora nad realizacją zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie powiatu jasielskiego. Jest również członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle.


Wręczenie wyróżnień laureatom konkursu odbędzie się 26 lipca w Warszawie podczas obchodów Święta Policji
 

KWP

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Rzeszów z serwisu

Promowane firmy

 

 

 

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki

punktRestauracje
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Podkarpacie położone w Polsce południowo-wschodniej, graniczy na odcinku długości 134 km ze Słowacją, z Ukrainą natomiast na odcinku.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Podkarpacia
punktMuzea Podkarpacia

Komunikacja

ikonka_7Podkarpacie położone w Polsce południowo-wschodniej, graniczy na odcinku długości 134 km ze Słowacją, z Ukrainą natomiast na odcinku.... więcej

punkt Rzeszów
punkt Krosno
punkt Jasło
punkt Przemyśl

punktSanok
punktLesko
punktBrzozów
punktUstrzyki Dolne


Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Artykuły sponsorowane

Szkoły

Error: No articles to display

Ostatnie komentarze